SEMIN
  INNE

        

Firma KÖSTER BAUCHEMIE należy do wiodących producentów materiałów do hydroizolacji i ochrony budowli. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1982 roku w Aurich w Niemczech.
KÖSTER BAUCHEMIE stworzyło grupę wielu firm na kliku kontynentach z własnymi zakładami produkcyjnymi, oddziałami i przedstawicielstwami w Niemczech, Polsce, Holandii, Portugalii, USA, Chinach, Indiach i wielu innych krajach świata.

KÖSTER BAUCHEMIE na polskim rynku jest reprezentowana przez firmę córkę - KOESTER Polska Sp. z o.o., która zapewnia dostawy profesjonalnych produktów KÖSTER dla hydroizolacji i ochrony budowli, doradztwo techniczne, szkolenia dla firm wykonawczych, materiały informacyjne dla projektantów i inwestorów.

Produkty do hydroizolacji produkowane przez KÖSTER BAUCHEMIE chronią wartościową substancję budowlaną. Dopracowane technicznie, opatentowane Systemy Hydroizolacji stanowią optymalne rozwiązanie każdego problemu mającego związek z wilgocią i ochroną przed wodą.

   
(c) tak 2006  Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe, pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, biaystok, warszawa, hosting, Strony www, internetowe