SEMIN
  INNE
       


Kerakoll jest jedną z największych na świecie z sektora chemii budowlanej, ze znaczącą obecnością w międzynarodowym środowisku profesjonalnych systemów układania materiałów wykończeniowych, specjalistycznych produktów chemicznych oraz rozwiązań dla rekonstrukcji budynków.

                                                    
HITY SEZONU


 

H40 Flex Profesjonalny klej jednoskładnikowy, o dużej wytrzymałości. Odporny na odkształcenia podłoża. Polecany do układania wszystkich rodzajów płytek ceramicznych nasiąkliwych i nienasiąkliwych, kamieni naturalnych, elementów o dużych wymiarach, także do podłóg ogrzewanych. Doskonały do układania gresu porcelanowego. Gwarantuje doskonałą przyczepność, nawet na starych podłogach z płytek ceramicznych, piaskowca i gładkiego cementu. Nie wymaga stosowania dodatków, co zapobiega typowym błędom w doborze proporcji i pozwala uniknąć kosztów związanych z usuwaniem odpadów z tworzyw sztucznych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Wodoodporny i mrozoodporny. Produkt najwyższej jakości, do użytku profesjonalnego. Zgodny z technologią SAS - Shock Absorbing System.


 


RASOBUILD TOPCOLOR- Tynk mineralny
Mineralny, zacierany tynk strukturalny, powstały na bazie wapna, przeznaczony do tynkowania wewnątrz i na zewnątrz, zarówno konstrukcji nowych jak i starych budowli o znaczeniu historycznym i artystycznym. Produkt charakteryzuje wysoka stabilność koloru, wysoka paroprzepuszczalność, łatwość nakładania oraz cieniowany, naturalny wygląd, charakterystyczny dla tradycyjnych tynków na bazie wapna i tlenków żelaza.
Dane techniczne:
- opakowanie: 25 kg
- dostępne faktury: baranek 1,5 mm i 2 mm ; kornik 2 mm
- dostępne kolory: szary, canaria, ecru, viola, pistacja, beż bahama
Uwaga: Baranek 2 mm w kolorach: szary, canaria, ecru, pistacja, beż bahama oraz kornik 2 mm,szary - na specjalne zamówienie, 

(c) tak 2006  Realizacja: Tworzenie stron internetowych, projektowanie www, tworzenie www, sklepy internetowe, pozycjonowanie, programowanie, przezentacje multimedialne, biaystok, warszawa, hosting, Strony www, internetowe